Vlajkový stožár k bunkru – co tenhle? Amako mi dalo slevu

Zadarmo vám dneska opravdu nikdo nic nedá a i sebemenší pomoc je vítána. Slyším to i od mnoha „dlouholetých bunkráků“. Spoustu podobných aktivit dotují obce a města. A když to je účelně vynaložené, je to fajn. Já dotace nemám, byť bych se sponzorům z řad jednotlivců a firem nebránil 🙂 Ale zpět k tématu.

Loni jsem sháněl ještě tehdy do Březí vlajkový stožár, oslovil jsem několik firem, většina na mojí cenovou poptávku nereagovala, zakázek měla každá firma asi dost, nedivím se.

Ozvaly se mi 3 firmy (Kooperativa VOD Uhlířské Janovice, Stida a AMAKO) a všem tímto děkuji. Jedna z firem nabízela stožár za opravdu symbolickou cenu, ale doprava na druhý konec republiky byla drahá, druhá měla nejen podle mého názoru esteticky výborně provedený design, ale cena byla i po slevě pro mě prostě vysoká a odhadovaná dodací doba opravdu dlouhá. Třetí firma – AMAKO – nabídla pro mě nejlepší poměr cena / výkon, včetně dopravy a doby dodání. Ale protože ve Březí to dopadlo, jak to dopadlo, nikdy jsem žádný vlajkový stožár neobjednal. Objednávat bych ale mohl pro Znojmo dříve, než ceny zase stoupnou a doby dodání budou opět dlouhé, léto se blíží.

Pro Znojmo bych počítal s asi 6 – 7 metrů vysokou variantou. Co vy na to?

AMAKO vlajkový stožár