Satelitní bunkr - duben 2019

Novinky ze Satelitního bunkru od července jen na Facebooku, web už není potřeba

Web Satelitního bunkru splnil svůj účel – představit co je v plánu s řopíkem a zjednodušit případné snahy o propojení mezi mnou a místními v Oblekovicích, to se povedlo víceméně splnit. Web navíc ještě posloužil jako dočasné úložiště prezentací pro zastupitele a zároveň i několika místním připomněl, kde a v jakém stavu se bunkr nachází – že byl po mnoho let veřejně přístupný a sloužil kromě jiného asi i místním / kolemjdoucím jako nouzová kadibudka.

O to smutnější bylo, že to po mnoho let bylo kolemjdoucím, armádě (ale ta je ráda, když se řopíků a starostí s nimi spojených zbaví) a městu asi úplně jedno a čekalo se, až „do toho někdo po hlavě vlítne“. A byl jsem to já, Karlovarák.

Každý kdo provozoval vlastní web ví, že je nutné se o web starat a platit poplatky za provoz. Protože web Satelitní bunkr nic neprodává a většina komunikace mezi „bunkráky“ probíhá přes Facebook a specializované weby, a protože až na výjimky okolo bunkru chodí jen místní z Oblekovic, nemá cenu web dál udržovat a tříštit můj čas a peníze – od 30. 6. 2019 tak najdete novinky jen na Facebooku Satelitního bunkru, tento web posledního června končí.